Markalarımız

GENERALPEN PLASTİK KAPI VE PENCERE PROFİLİ


Gaziantep’deki tesislerimizde üretilen ve Ortadoğu, Afrika ,Avrupa ve Türki Cumhuriyetleri ülkelerinde satılan plastik pencere ve kapı profilidir. Tamamen kendi şirketimizin Ar-Ge laboratuarlarında geliştirilen mükemmel formül ile üretilmektedir. 60 serisi Maxiline 3 kameralı çeşidi,60 serisi Goldline 4 kameralı çeşidi ,70 serisi Premiumline çeşitlerine sahiptir.Tüm kapı pencere ve balkon sistemlerine uyumludur.

www.generalpen.com


BOSFOR PLASTİK KAPI VE PENCERE PROFİLİ

Gaziantep’deki tesislerimizde üretilen ve Ortadoğu, Afrika ,Avrupa ve Türki Cumhuriyetleri ülkelerinde satılan plastik pencere ve kapı profilidir.Tamamen kendi şirketimizin Ar-Ge laboratuarlarında geliştirilen mükemmel formül ile üretilmektedir.60 serisi Maxiline 3 kameralı çeşidi,60 serisi Goldline 4 kameralı çeşidi ,70 serisi Premiumline çeşitlerine sahiptir.Tüm kapı pencere ve balkon sistemlerine uyumludur.

www.bosforplas.com


TURBOLUX PLASTİK VE ALUMİNYUM İŞLEME MAKİNALARI

1951 yılında İnşaat ve Malzemeleri konusunda çalışmalarına başlayan İLK firmamız; sonraki yıllarda PVC-ALÜMİNYUM işleme makineleri konusunda faaliyetine başlayan ve gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlarında kalitesi ile kendisini kanıtlamış olan TURBOLUX MAKİNA Markası ile faaliyetlerine devam etmektedir.

www.turbolux.com.tr


TURBOLİNE CONTA

 Plastik pencere ve kapı profil üretici müşterilerine sunduğu ürün kalitesi ve servis konforu sayesinde bugün geldiği noktada termoplastik elastomer (TPE-TPV) bazlı conta sektörünün önde gelen ihracat markası.