Hakkımızda

Dataperon Group, kurulduğu yıldan günümüze birikmiş tecrübesi, nitelikli iş gücü, mevcut dış ilişkileriyle Topluluğumuzun uluslararası pazarlarda iş geliştirme misyonunu üstlenmiştir. Şirket, topluluk ürünlerinin yanı sıra yurt içindeki pek çok üreticinin ürünlerini dünya pazarlarıyla buluşturmaktadır. Topluluk şirketlerinin temel hammadde ihtiyaçları ile ilgili ithalatların yanında, faaliyet gösterdiği sektörün önde gelen üreticilerine uygun şartlarda hammadde tedariki de sağlanmaktadır.


Şirketimiz, Dataperon Group’unun dış ticaret stratejisi çerçevesinde toplulukta üretilen ürünlerin yurtdışı satışlarını sürdürmektedir.


Kurulduğumuz yıllardan bu yana markamızı ürün çeşitliliği ile müşteri taleplerini karşılamaktayız. Gerek ürünleriyle gerekse firma ilişkileriyle etkin yenilikçi müşteri memnuiyetini ilke edinmiştir. Şirketimiz çalışanları ve yöneticileri ile bu ilkeye sadık kalarak çalışmalarına devam etmektedir.


Ürün çeşitliliği her gecen gün artan Dataperon Group Topluluğu; Plastik Makinalar, Turizm,Gıda Ürünleri, Kimya Ürünleri ,Sağlık Ürünleri ve Yapı Malzemeleri başlıkları altında topladığımız çok çeşitli ürün yelpazemiz, güncel tasarımlarıyla kaliteli ürünlerimiz ve fiyatlarımızla, değerli müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılmaktır.


Dataperon Group Topluluğu; 40’in üzerinde ülkeye ihracat yapmış ve Türkiye’nin sayılı ihracatçı firmaları ile işbirliği yapmıştır. Fiilen ihracata başladığı 1988 yılından itibaren bağlı olduğu Ticaret  Odaları, İhracatçı Birlikleri ve benzeri Kurumlarca ihracatta gösterdiği başarılardan dolayı sayısız Belge ve Madalya ile onurlandırılmıştır.


Dataperon Group, genç ancak dinamik bir yapıya sahiptir ve "KALİTE"yi doğrudan kendisine politika edinmiştir. Firmamız, Türkiye'de satışını ve pazarlamasını üstlendiği ürünlerin, ürün ve malzeme kalitesinin yanı sıra hizmet ve servis kalitesine de son derece önem vermektedir.


Dataperon Group, faaliyette bulunduğu sektörlerde, sektörün liderleri arasında yer almayı kendisine hedef edinmiştir. Bu doğrultuda, yapılması gereken her türlü kaynak yatırımını gerçekleştirmekte ve Türkiye ekonomisine katkı yaratmaya çaba göstermektedir.


Dataperon Group, kaliteli insan gücü, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışından uzaklaşmayarak, sunabileceği hizmetin üst sınırını daima yükseğe taşımayı kendisine görev bilmiştir.

Vizyon & Misyon
Değerlerimiz
Generalpen Başkanının Mesajı
Kurucu ve Onursal Başkanın Mesajı